Mecze kontrolne UKS „Wysoczanka” Wysokie


Zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego „Wysoczanka” Wysokie rozpoczęli w miesiącu lutym przygotowania do wiosennej Ligi Trampkarza.
Trenujemy dwa razy w tygodniu w sali gimnastycznej. W tym okresie rozegraliśmy cztery mecze kontrolne pod balonem w Nadrzeczu.
Dwa razy przegraliśmy z BKS Biłgoraj 4: 1 i 4: 2- bramki dla naszej drużyny strzelili Wojciech Stachyra, Filip Romanek i Piotr Kostrzewski. W trzecim sparingu wypadliśmy najlepiej remisując z LKS Mazur Karczew (woj. Mazowieckie). Bramki strzelili w tym meczu Filip Romanek i Piotr Kostrzewski.
Ostatni mecz pod balonem rozegraliśmy z Victorią Rąbień (woj. Łódzkie). Spotkanie zakończyło się zwycięsko dla Victorii 5: 3. Bramki w tym meczy strzelali Filip Romanek- dwie i Piotr Kostrzewski. Wyniki nie były korzystne dla naszej drużyny, ale muszę przypomnieć, że zespoły, z którymi przyszło nam się zmierzyć grają w wyższych ligach.
Mimo to uważam, że zawodnicy zasługują na duże brawa. Rozegrali naprawdę dobre mecze, na tle lepszego przeciwnika wyglądaliśmy naprawdę nieźle. W drużynie widać braki kondycyjne- to w końcowych minutach meczu moi podopieczni opadali z sił i traciliśmy większość bramek. Mamy jeszcze sporo czasu do rozpoczęcia rozgrywek, aby dobrze przygotować się do meczów ligowych.
Drużynę w tych meczach reprezentowali: Arkadiusz Baran, Filip Romanek, Paweł Romanek Michał Dudka, Piotr Kostrzewski, Błażej Nowakiewicz, Kacper Kulig, Adrian Batyra, Łukasz Bolibok, Miłosz Łukasik, Tobiasz Bizak, Maria Stachyra, Wojciech Stachra, Amelia Szpakowska, Wiktor Szpakowski, Sebastian Gustaw, Kacper Wołoszyn, Bartosz Batyra i Ireneusz Adamczyk


Trener Marcin Szoździński