Standardy Ochrony Małoletnich

Szanowni Rodzice, Uczniowie i Nauczyciele!
Standardy Ochrony Małoletnich mają na celu stworzenie bezpiecznego i wspierającego środowiska dla naszych uczniów.

Jest to zestaw zasad, procedur i wytycznych mających na celu zminimalizowanie ryzyka wystąpienia wszelkich form przemocy, nadużyć czy innych zagrożeń, które mogą dotykać małoletnich w środowisku edukacyjnym. Nasza szkoła, dbając o dobro wszystkich uczniów, przystąpiła do ważnego procesu, aby jeszcze skuteczniej chronić i wspierać społeczność szkolną.
Jesteśmy przekonani, że wprowadzenie Standardów Ochrony Małoletnich pozwoli nam jeszcze skuteczniej reagować na wszelkie sytuacje, które mogą zagrażać bezpieczeństwu i dobru naszych uczniów. To także ważny krok w kierunku budowania atmosfery szacunku, zrozumienia i wsparcia w naszej szkole.

[pobierz] 1.6 MB standardy-ochrony-maloletnich--wersja-pelna
[pobierz] 0.2 MB standardy--wersja-skrocona-maloletni