Turnieje w Żółkiewce


UKS „Wysoczanka” rozegrał dwa turnieje w Żółkiewce.
W grudniu 2019 r. rozlegaliśmy Mikołajkowy Turniej o Puchar Wójta Gminy Żółkiewka. Do turnieju przystąpiły cztery drużyny: Hetman I Żółkiewka, Hetman II Żółkiewka, Zryw Gorzków i UKS Wysoczanka Wysokie. Drużyny rozgrywały swoje mecze 2x10 minut systemem „każdy z każdym”.

Nasza drużyna rocznikowo najmłodsza nie ustępowała starszym o rok kolegom i zajęła III miejsce. Wyróżnienie otrzymał Arkadiusz Baran, który został wybrany najlepszym bramkarzem turnieju. Arek tego dnia był w znakomitej dyspozycji i swoimi interwencjami udowodnił, że jest mocnym punktem naszej drużyny.
Do turnieju przystąpiliśmy w następującym składzie: : Akadiusz Baran, Bartosz Batyra, Paweł Romanek, Wojciech Stachyra, Michał Dudka, Sebastian Gustaw, Filip Romanek, Kacper Kulig Błażej Nowakiewicz, Adrian Batyra.

Wyniki spotkań:
1. Zryw Gorzków – UKS Wysoczanka Wysokie 1 : 1
2. Hetman I Żółkiewka - Hetman II Żółkiewka 3 : 1
3. Hetman I Żółkiewka - UKS Wysoczanka Wysokie 1 : 0
4. Hetman II Żółkiewka - Zryw Gorzków 1 : 4
5. UKS Wysoczanka Wysokie - Hetman II Żółkiewka 3 : 2
6. Zryw Gorzków - Hetman I Żółkiewka 1 : 2


Tabela końcowa:

Miejsce Nazwa drużyny Punkty b.strzelone b. stracone
I Hetman I Żółkiewka 9 6 2
II Zryw Gorzków 4 5 3
III UKS Wysoczanka Wysokie 4 5 4
IV Hetman II Żółkiewka 0 4 10

 

 

 

 

 

 

 

 Drugi turniej odbył się 8 lutego był to turniej charytatywny „Gramy dla Karola” byłego zawodnika KKS Kzczonovia Krzczonów i Hetman Żółkiewka. Karol jest chory i potrzebuje wsparcia finansowego na walkę z nowotworem złośliwym mózgu – glejakiem wielopostaciowym IV stopnia (WHO G4).
Młodzi zawodnicy naszego klubu wraz z rodzicami i trenerem na miarę swoich możliwości włączyli się do akcji. Wszystkim chłopcom i rodzicom jako były zawodnik tych dwóch klubów serdecznie dziękuję.


Marcin Szoździński